Zapraszamy studentów na Dzień Otwarty w lubelskim biurze Sii! 🙂

Będzie to świetna okazja, by osobiście poznać naszych ekspertów i porozmawiać z nimi o ścieżce własnej kariery. Odpowiemy na Wasze pytania dotyczące procesu rekrutacji i zasad tworzenia CV. Przyjdźcie i sprawdźcie, jak wygląda codzienna praca w Sii – Najlepszym Miejscu Pracy w Polsce. Przygotowaliśmy dla Was dwa warsztaty techniczne do wyboru, odbywające się symultanicznie.

OPCJA NUMER 1: „QA vs QC, czyli czy developer może testować?” Prowadzący: Remigiusz Bednarczyk

Podczas prezentacji spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, czy developer może być jedynym testerem na projekcie. Zarządzanie jakością to wspólny wysiłek. Dosyć przekornie użyty jest przykład programisty jako testera, bo różne są konfiguracje zespołów i sił w zespołach wytwórczych. Podejście do testowania, jeśli dobrze zamodelowane, może być wykorzystane do zapewnienia odpowiednich poziomów jakości również przez programistów. Odbiorcami prezentacji będą testerzy, również początkujący, dla których ciekawostką może być spojrzenie na testowanie w szerszej perspektywie.

OPCJA NUMER 2: „Kariera Developera – jak było, jak jest i jak będzie?” Prowadzący: Adam Osiak

W trakcie spotkania porozmawiamy o tym, jak rozwój technologiczny kształtuje dzisiejszy świat, a także jakie miejsce zajmują w nim sztuczna inteligencja i automatyzacja. Prelegent opowie, jak ważna w odniesieniu sukcesu projektowego, jest współpraca w zespole oraz podzieli się kilkoma radami dotyczącymi startu kariery w IT: od rekrutacji po rolę juniora w projekcie. Opowie też o znaczeniu znalezienia balansu między życiem zawodowym a prywatnym, co jest kluczowe dla utrzymania dobrej kondycji psychicznej i efektywności w pracy.

Agenda:

  • 13:00 – 13:15 przyjazd uczestników oraz powitalna kawa
  • 13:15 – 14:00 oficjalne otwarcie wydarzenia oraz prezentacja o firmie z cennymi wskazówkami rekrutacyjnymi
  • 14:00 – 15.00 warsztaty techniczne
  • 15:00 – 15:30 zwiedzanie biura
  • 15:30 – 16:30 pizza, networking i recruitment cornery, możliwość rozmowy z rekruterami

Link do zapisów : Open Day Sii Lublin | Sii Polska

Liczba miejsc ograniczona!