Spotkajmy się w Lublinie na DataArt IT talk: Women Power Up

Na co dzień pracujesz w branży IT? Bez względu na to, czy zajmujesz się programowaniem, testowaniem, analizą biznesową lub marketingiem, mamy dla Ciebie propozycję na wiosenną sobotę – IT talk: Women Power Up.  Spotkanie technologiczne z cyklu IT talk odbędzie się w sobotę, 23 marca 2024 roku, w biurze DataArt w Lublinie. Rozpoczynamy o godzinie 9:30.

Krótkie i rzeczowe prezentacje, warsztaty oraz dyskusje poprowadzą wyłącznie kobiety, ekspertki
z bogatym doświadczeniem w swoich dziedzinach. W trakcie spotkania poruszymy zagadnienia, które mogą pojawić się na każdym etapie ścieżki zawodowej w IT –  będziemy rozmawiać nie tylko o rozmaitych możliwościach kariery w branży, ale także o innych niemniej ważnych aspektach,  jak budowanie i umacniania marki, czy efektywna komunikacja w multikulturowych zespołach oraz sposoby radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym.

IT talk: Women Power Up to  merytoryczne prezentacje, możliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy w mniejszych grupach warsztatowych oraz otwarta i przyjazna atmosfera. Szczegółowy program znajduje się na >>> tutaj. Spędź z nami sobotę i zarejestruj się już teraz. Liczba miejsc ograniczona!

REJESTRACJA >>> https://app.evenea.pl/event/ittalk20240323/

Wydarzenie organizowane jest w ramach 10-lecia DataArt w Polsce.

Znajdź nas na FB >>> tutaj.

IT talk: Women Power Up

23 marca 2024 (sobota),  godz. 9:30-15:00

DataArt, ul. Zana 39a, 6 piętro