Poszukujemy osób w wieku 18-30 lat do udziału w 7-tygodniowym, międzynarodowym projekcie wolontariatu! Działanie zaplanowane jest w Rzeszowie w okresie 7 czerwca 2021 – 25 lipca 2021.

To okazja, by pomagać innym i jednocześnie pracować w międzynarodowym zespole 16 wolontariuszy, szkolić swój język angielski oraz inwestować w swój rozwój osobisty!

W ramach projektu zapewniamy wolontariuszom:

– 1500 zł kieszonkowego na wyżywienie i wydatki osobiste

– lunch w dni robocze

– zakwaterowanie w centrum Rzeszowa, w naszym hostelu

– ciekawy zakres obowiązków i nowe doświadczenie

– udział w wielu warsztatach rozwojowych oraz tematycznych (fotografia, multimedia)

– nadzór koordynatora wolontariuszy

– wspólną pracę nad wydarzeniem finałowym

– międzynarodowym piknikiem

– umowę wolontariacką zgodnie ze standardem programu EKS Nie wymagamy żadnego doświadczenia, jedynie motywacji, otwartości, komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz chęci do pracy!

Oferta skierowana do Polaków, jak również obcokrajowców przebywających w Polsce. Jest to praca 5 dni w tygodniu, ok. 35h tygodniowo. Wymagamy pełnej dyspozycyjności.

Zgłoszenia przyjmujemy przez platformę Europejskiego Korpusu Solidarności, przed wysłaniem aplikacji należy zarejestrować się na platformie, następnie wysłać zgłoszenie.

Link do zgłoszenia: https://europa.eu/youth/solidarity/placement/26723_en

Organizator: Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych “INPRO” http://www.goinpro.org