Junior Salesforce Developer Step One, to szansa na pierwsze doświadczenie w branży IT i poznanie bliżej technologii Salesforce.

Proces rekrutacji składa się z III etapów.

I – test teoretyczny oraz zadanie otwarte sprawdzające umiejętność rozwiązania prostych problemów algorytmicznych sprawdzany przez naszych doświadczonych developerów (zadania wykonywane zdalnie przez dedykowaną aplikację)

II – rozmowa rekrutacyjna z osobą z działu HR

III – rozmowa techniczna z osobą z działu Salesforce

… i powitanie na pokładzie

 

Aplikować można poprzez stronę z ofertą:http://bityl.pl/8W9fu

adres mailowy: rekrutacja@britenet.com.pl tytuł maila „Intern program CAMPUS) lub

bezpośrednio do rekruterki odpowiedzialnej za proces: monika.meczynska@britenet.com.pl lub agnieszka.kuba@britenet.com.pl

Ważne, aby studenci pamiętali o załączeniu swojego CV z poniższą zgodą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa oraz jej Klientów dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.

Zachęcamy do aplikowania!